הרשמו ליישומון המועצה ct conect

במסגרת השירות לתושב מפעילה המועצה יישומון (אפליקציה) באמצעותו יכול כל תושב לקיים קשר יעיל יותר עם המועצה ולדווח על תקלות, מפגעים ומטרדים אשר ינותבו באופן אוטומטי לגורם האחראי על הנושא.

הדיווח מאפשר העלאת תמונה של המפגע, כולל מיקום מדויק עם אפשרות לעקוב אחר הטיפול בפניה. בנוסף, הישומון כולל ספר טלפונים של עובדי המועצה כולל דוא”ל ואפשרות ליצירת קשר ישיר באמצעות האפליקציה.

הישומון מקל על התושב בכך שבלחיצת כפתור בסמרטפון הוא מעביר מידע ישירות למועצה ומונע את הצורך להתקשר ולהמתין על הקו למענה. הישומון הוא דו כיווני ומאפשר לתושב לשלוח הודעות על מפגעים, אשר ינותבו למערכת אוטומטית אשר מנתבת את הדיווח לפי מיקום, סוג הפניה והגורם האחראי במועצה. התושב יכול לעקוב אחר הטיפול בפניה ולבחור לקבל מידע והודעות מהמועצה בתחומי עניין כמו אירועי תרבות ברחבי המועצה. בנוסף ניתן יהיה לעדכן את התושבים בזמן מצבי חירום.

השימוש בישומון חינמי עבור התושב וניתן להוריד אותה בחנויות (google play, app store). לאחר ההורדה וההתקנה בסלולרי האפליקציה והאתר אינם אמורים להחליף את ערוצי התקשורת המקובלים, אך יאפשרו ערוץ נוסף לתקשורת עם התושב.
באפליקציה קיים גם לחצן מצוקה המעביר קריאה מיידית למוקד המועצה.

אנחנו מזמינים את התושבים אשר טרם עשו זאת להוריד את האפליקציה ולהשתמש בה.

קישורי הורדה עבור מכשירי אנדרואיד ואפל.